HARDCOVER

15,90 €

//pokrokbezpovolenia.sk/wp-content/uploads/2019/09/Artboard-1-copy-2.png
E-BOOK

13,90 €

//pokrokbezpovolenia.sk/wp-content/uploads/2019/09/Artboard-1-copy.png
HARDCOVER + E-BOOK

19,90 €

//pokrokbezpovolenia.sk/wp-content/uploads/2019/09/Artboard-1b.png
Pokrok bez povolenia

Objednanú položku možno vyzdvihnúť osobne alebo na dobierku (+3,3 €  poštovné a balné, pri viacerých knihách je poštovné vyššie). Preferovaný spôsob dodania prosím uveďte v poznámkach.

Objednávky je možné zaplatiť aj pomocou kryptomien (Bitcoin, Bitcoin CASH), prosím, ak chcete využiť túto možnosť, uveďte to do poznámky. My Vás budeme následne kontaktovať.

Osobný odber v INESS je možný v utorok až štvrtok od 09:00 - 17:00 štandardne, mimo týchto hodín volajte: +421 2 5441 0945.

KÚPOU KNIHY CEZ TÚTO STRÁNKU PODPORÍTE PRIAMO AUTORA!

Zasielame aj do ČR (platba vopred, podľa aktuálneho kurzu).
Zadaním objednávky nám udeľujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.


Ak si objednáte vyšší počet kusov, máme pre Vás zaujímavé bonusy:

10 kníh - Tričko "Štát lebo strelím"
30 kníh - Polhodinové stretnutie v Bratislave alebo Skype konzultácia s autorom.


 

VYBER SI PRODUKT

Týmto udeľujete výslovný súhlas INESS – Inštitútu ekonomických a spoločenských analýz, so sídlom Na Vŕšku 12, 81101 Bratislava, IČO: 30798442 zapísaný v registri občianskych združení Ministerstva vnútra SR, číslo spisu VVS/1-900/90-27180, aby v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon o ochrane osobných údajov“) spracovával tieto osobné údaje: meno a priezvisko, email, telefónne číslo. Vaše osobné údaje je nutné spracovať pre účely distribúcie. Vaše údaje budú uchovávané po dobu 2 rokov. Váš súhlas možno kedykoľvek písomne odvolať: zaslaním emailu na robert.chovanculiak@iness.sk, žiadosťou zaslanou na adresu: INESS, Na Vŕšku 12, 81101 Bratislava. Prosím vezmite na vedomie, že podľa zákona o ochrane osobných údajov má dotknutá osoba právo: vziať súhlas kedykoľvek späť, vyžiadať od nás informáciu, aké vaše osobné údaje spracovávame, vyžiadať od nás vysvetlenie ohľadne spracovania osobných údajov, vyžiadať si u nás výpis týchto údajov a tieto nechať aktualizovať alebo opraviť, požadovať od nás vymazanie týchto osobných údajov v prípade pochybností o dodržiavaní povinností súvisiacich so spracovaním osobných údajov obrátiť sa na nás alebo na Úrad na ochranu osobných údajov.S vyššie uvedeným spracovaním osobných a zvláštnych osobných údajov týmto udeľujete svoj výslovný súhlas.